height: 1000px; style=

Nerūdijančio plieno miltelinio gesintuvo ReinoldMax 6kg - S užpildo pagrindas  - ABC 90% gesinimo milteliai.

Tinka gesinti šiuos gaisro židinius: 

A gaisrų klasė - dažniausiai pasitaikantys gaisrai, kai dega įprastos medžiagos: mediena, popierius, guma, plastmasė ar tekstilė.
B gaisrų klasė  - degantys skysčiai: benzinas, spiritas, lakas ar tepalai. 
C gaisrų klasė - degančios dujos: vandenilis, acetilenas, angliavandeniliai. 

Tinka gesinti elektros įrenginius iki 1 000 V įtampos.

Kaip veikia?
Kodėl verta rinktis?
Kur naudoti?
Techniniai duomenys
Atsisiųsti

Veikimo būdas: nutraukite plombą ir ištraukite apsauginį kaištį,  gesintuvo žarnelę su difuzoriumi nukreipkite į gaisro židinį ir nuspauskite rankenėlę.

Gesindami milteliniu gesintuvu ReinoldMax 6kg-S nedarykite pertraukų, o visą turinį išpurškite į gaisro židinį vienu rankenėlės nuspaudimu. Gesinimo bandymais įrodyta, kad ReinoldMax 6kg-S užgesina 9kg miltelinio gesintuvo gaisro židinius. Gesintuvo veikimo laikas 20,6 sekundžių. 

Esant rimtam gaisrui gesinkite gaisro židinį, o ne liepsnas. Po gesinimo praėjus kelioms minutėms gali būti, kad gesinimo milteliai užkimš purkštuką, todėl net jeigu neišpurškėte viso turinio, nedelsdami priduokite gesintuvą naujam perpildymui. Stebėkite, kad slėgmačio rodyklė būtų žaliame fone.

Gaisrą sukelia trys faktoriai - degioji medžiaga, kaitra ir deguonis. Gaisras užgesinamas pašalinus nors vieną iš trijų komponentų. Miltelinio gesintuvo ReinoldMax 6kg-S pagrindas  – ABC 90% gesinimo milteliai, kurių užpurškus ant gaisro židinio liepsna „uždusinama“ ir taip atskiriamas deguonis. Jeigu gaisras didesnis, gesinkite vienu metu keliais ReinoldMax gesintuvais.

Šio tipo gesintuvai efektyviai numalšina visų tipų gaisrus ir veikia minusinėje temperatūroje nuo -30°C. Gesindami gaisrą patalpoje ar sunkiasvorės transporto priemonės viduje žinokite, kad visi milteliniai gesintuvai sudaro toksinį dulkių debesį, tad pasistenkite neįkvėpti miltelių ir po gesinimo gerai išvėdinkite patalpas. Gesinimo milteliai netirpsta vandenyje, todėl patartina juos gerai susiurbti dulkių siurbliu, o turinį iškart pašalinti. 

Kartu su ReinoldMax 6kg-S gesintuvu rekomenduojame įsigyti patvarų metalinį laikiklį tvirtinti vilkikuose, autobusuose, troleibusuose, traktoriuose ar kombainuose. Laikiklio apačioje ir viršuje įmontuotos guminės atramėlės, kurios užtikrina gesintuvo stabilumą autotransporto priemonėje. Gesintuvas fiksuojamas dvejais tvirtais diržais, kurie susegami reguliuojamomis metalinėmis sagtelėmis. UAB "Merseta", gesintuvų gamintojas, pataria gesintuvą gerai pritvirtinti, kad išvengtumėtė rimtų sužeidimų ar netikėto miltelių išsipurškimo stabdant.

Miltelinis gesintuvas ReinoldMax 6kg-S rekomenduojamas naudoti visuomeninės paskirties patalpose, statomų pastatų viduje, šildomuose ir nešildomuose sandėliuose, autobusuose, krovininiuose automobiliuose, kombainuose, garažuose.

Gesintuvo modelis: RM 6000
Užpildo svoris: 6 kg
Gesintuvo svoris: 9,76 kg 
Temperatūros ribos: -30°C /+60°C
Gaisro židiniai: 55A 233B C
Veikimo trukmė: 20,6 s
Gesinimo priemonė: gesinimo milteliai ABC 90%
Išstūmimo priemonė: N2
Naudojimo paskirtis: Naudojamas gamybos ir sandėliavimo paskirties patalpose, visuomeninės paskirties patalpose, transporto priemonių stovėjimo aikštelėse, statomų pastatų viduje, degalinėse. Galima gesinti elektros įrenginius iki 1000 voltų.


Domina mūsų produkcija?

Parašykite mums, mes su Jumis susisieksime:

Ši svetainė naudoja slapukus.

Slapukai nodojami kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Sutinku
Nesutinku
skaityti daugiau