PASIRINKITE KATEGORIJĄ

Priešgaisriniai apklotai

Priešgaisriniai apklotai

Ankstyvos stadijos gaisrui

Nedegus audeklas – tai iš stiklo pluošto audinio pagamintas nedegios medžiagos apklotas (1,2 x 1,8 m) su dirželiais, kurių pagalba nedegų audinį galima labai greitai ištraukti iš pakuotės ir iškart naudoti ugnies židiniui gesinti atsargiai jį uždengiant audeklu.

1,2 x 1,8 m

Ankstyvos stadijos gaisrui

Nedegus audeklas - tai iš stiklo pluošto audinio pagamintas nedegios medžiagos apklotas (1,2 x 1 m), su dirželiais, kurių pagalba nedegų audinį galima labai greitai ištraukti iš pakuotės ir iškart naudoti ugnies židiniui gesinti atsargiai jį uždengiant audeklu.

1,2 x 1m

Ankstyvos stadijos gaisrui

Nedegus audeklas - tai iš stiklo pluošto audinio pagamintas nedegios medžiagos apklotas (1,2 x 1,8 m) su dirželiais, kurių pagalba nedegų audinį galima labai greitai ištraukti iš pakuotės ir iškart naudoti ugnies židiniui gesinti atsargiai jį uždengiant audeklu.

1,2 x 1,8 m

Ankstyvos stadijos gaisrui

Šiuo audeklu lengvai užgesinsite įsiplieskusį ugnies židinį, kol dar gaisras nėra išplitęs ir gesinant nekyla pavojus Jūsų sveikatai. Galima gesinti degančius riebalus, buities prietaisus, baldus, žmogaus drabužius ir kt.

1.55 x 2 m

Ankstyvos stadijos gaisrui

Paprastas, greitas, efektyvus ir saugus sprendimas sukontroliuoti kilusį gaisrą. Tinkantis visų variklio tipų transporto priemonėms (elektra varomoms, hibridinėms, benzininėms, dyzelinėms).

6x8 m

Ankstyvos stadijos gaisrui

Šioje dėžėje telpa patys svarbiausi daiktai, padėsiantys apsisaugoti nuo gaisro grėsmės namuose, biure ar bet kokioje patalpoje, kurioje yra gasiro tikimybė. Rinkinį sudaro ReinoldMax dūmų detektorius, aerozolinis gesintuvas ir nedegus audeklas.