PASIRINKITE KATEGORIJĄ

Aerozolinės gesinimo priemonės

Aerozolinės gesinimo priemonės

Ankstyvos stadijos gaisrui

Šia vandens ir AFFF putų pagrindu gesinimo priemone greitai užgesinsite bet kokį gaisrą ankstyvojoje stadijoje - netvarkingi elektros laidai, išsilieję degūs skysčiai, nuo žvakės užsiplieskusios užuolaidos, nuorūkos sukeltas gaisras, užsiliepsnojusi mikro bangų krosnelė ar pamirštas kepsnys orkaitėje. Idealiai tinka naudoti patalpose, nes neturi toksinių ar kitų kenksmingų medžiagų savo sudėtyje.

500 ml

Ankstyvos stadijos gaisrui

Gaisro pradžioje siūlome naudoti unikalią gesinimo priemonę ReinoldMax 750 ml. Tai efektyvus gesinimo produktas aerozolinėje pakuotėje, kurį užpurškus ant gaisro židinio akimirksniu susikuria šaldanti AFFF putų plėvelė, mažinanti gaisro židinio temperatūrą bei sustabdanti pakartotinį įsidegimą.

750 ml

Ankstyvos stadijos gaisrui

Aerozolinė gesinimo priemonė skirta gesinti ličio jonų baterijų iki 100 WH galios gaisrus.

750 ml

Ankstyvos stadijos gaisrui

Švariausia gesinimo priemonė. Po gesinimo baltas putas nuvalykite šluoste ir gerai nusiplaukite rankas.

750 ml

Ankstyvos stadijos gaisrui

ReinoldMax 750ml PREMIUM – tai patobulinta ankstesnės gesinimo priemonės versija, efektyvumu lenkianti savo ankstesnius pirmtakus. Ši gesinimo priemonė yra itin efektyvi kovojant su A, B ir F klasės gaisrais.

750ml

Ankstyvos stadijos gaisrui

ReinoldMax 1000 ml – švariausia gesinimo priemonė. Po gesinimo baltas putas nuvalykite šluoste ir gerai nusiplaukite rankas.

1000 ml

Skirtas saugiam ir patogiam gesinimo priemonės tvirtinimui namuose, automobilyje, laive ar namelyje ant ratų. Idealiai tinka gesinimo priemonei ReinoldMax500.

500 ml gesinimo priemonei

Skirtas saugiam ir patogiam gesinimo priemonės tvirtinimui namuose, automobilyje, laive ar namelyje ant ratų. Idealiai tinka gesinimo priemonei ReinoldMax750.

750ml gesinimo priemonei

Ankstyvos stadijos gaisrui

Šioje dėžėje telpa patys svarbiausi daiktai, padėsiantys apsisaugoti nuo gaisro grėsmės namuose, biure ar bet kokioje patalpoje, kurioje yra gasiro tikimybė. Rinkinį sudaro ReinoldMax dūmų detektorius, aerozolinis gesintuvas ir nedegus audeklas.