height: 1000px; style=

Nedegus audeklas - tai iš stiklo pluošto audinio pagamintas nedegios medžiagos apklotas (1,2 x 1,8 m) su dirželiais, kurių pagalba nedegų audinį galima labai greitai ištraukti iš pakuotės ir iškart naudoti ugnies židiniui gesinti atsargiai jį uždengiant audeklu. Uždengus deguonis negali patekti į vidų ir ugnis užgęsta. Šiuo audiniu reikia uždengti visą užsidegusią vietą ar įrenginį.
Kaip veikia?
Kodėl verta rinktis?
Kur naudoti?
Techniniai duomenys
Atsisiųsti

Gaisrą sukelia trys faktoriai – degioji mežiaga, kaitra ir deguonis. Gaisras užgesinamas pašalinus nors vieną iš trijų komponentų. Šiuo atveju nedegaus audeklo dėka gaisras numalšinamas atskyrus deguonį.

Gerai uždenkite gaisro židinį audeklu, kad nepatektų oras. Negavus papildomo oro, ugnis nuslops.

Riebalų gaisrams gesinti Jokiu būdu nenaudokite vandens!

Užpylus nors ir nedaug vandens ant degančių riebalų , ugnis pašoks iki lubų.

Nedegus audeklas yra patogus ginklas kovojant su ugnimi. Jis puikiai tinka gesinti nedidelį, dar nespėjusį išsiplėsti gaisrą, pavyzdžiui, kai kas nors užsiliepsnoja ant viryklės ar užsidega kilimo lopinėlis. Tokiu atveju tiesiog ištraukite nedegų audeklą iš nedidelės ant sienos pakabintos dėžutės, išskleiskite jį priešais save, kad apsisaugotumėte nuo liepsnų, ir užmeskite ant ugnies. Ir, be abejo, jei dar to nepadarėte ir tai išvis įmanoma, nedelsdamas išjunkite liepsnos šaltinį.

Audeklas iš nedegaus stiklo pluošto supakuotas į specialų maišelį, o kad būtų patogiau naudoti buityje prie jo pritvirtinti dirželiai. Užklotas ugniai gesinti yra pati geriausia priemonė malšinti gaisrą, užsidegus riebalams, tačiau juo galima gesinti ir degančius buitinės technikos prietaisus ar užsiliepsnojusius žmogaus rūbus.

AII - 1,20 x 1,80 m

Pagaminta pagal LST EN1869: 2000 standartą.Domina mūsų produkcija?

Parašykite mums, mes su Jumis susisieksime:

Ši svetainė naudoja slapukus.

Slapukai nodojami kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Sutinku
Nesutinku
skaityti daugiau