height: 1000px; style=

Miltelinis automatinis gesintuvas rekomenduojamas naudoti visuomeninės paskirties patalpose. Naudojamas tiek kaip pagrindinė, tiek ir kaip papildoma priemonė užtikrinti saugumą tokiose viešose įstaigose.
Kaip veikia?
Kodėl verta rinktis?
Kur naudoti?
Techniniai duomenys
Atsisiųsti

Kilus gaisrui gesintuvas aktyvuojasi automatiškai. Staiga atsiradęs karštis sulaužo temperatūros  kapsulę, ko pasekoje per gesintuvo vožtuvą į ugnies židinį išstumiami gesinimo milteliai. Gesintuvą rekomenduojama montuoti 2,5-3 m aukštyje. Gesina ugnį 10m² plote.

Milteliniai pakabinami gesintuvai chemiškai stabdo degimą. Šie gesintuvai efektyviai gesina ne tik A, B bei C klasių gaisrus, bet tinka gesinti ir neišjungtus elektros prietaisus. Dėl to juos galima vadinti universaliaisiais gesintuvais, galinčiais puikiai padėti apsisaugoti nuo gaisro jūsųnamuose. Nors milteliniai gesintuvai savo turiniu padengia gesinamą vietą, tačiau tai daug geriau nei prarasti vertingus daiktus.
Miltelinis automatinis gesintuvas rekomenduojamas naudoti visuomeninės paskirties  patalpose. Naudojamas tiek kaip pagrindinė, tiek ir kaip papildoma priemonė užtikrinti saugumą tokiose viešose įstaigose, kaip viešbučiai, bibliotekos, archyvai ir pan. Taip pat puikiai tinkamas naudoti įrenginėjant priešgaisrinę apsaugą pramoninės paskirties objektuose, pavyzdžiui gamyklose ar sandėliuose. Greitai ir efektyviai apsaugo rečiau lankomas ar prieinamas vietas.
  •       užpildas: ABC milteliai
  •       užpildo kiekis: 6 kg.
  •       tinka gesinti gaisro klases: A, B ir C.
  •       maksimalus darbinis slėgis: 14 Mpa
  •      efektyvus temperatūros ribose: -20°C+50°C
  •      aktyvavimo tempertūra: +68°C
  •      gesinimo laikas: ~ 9 s
  •      gesintuvo svoris:  9,2 kg.


Domina mūsų produkcija?

Parašykite mums, mes su Jumis susisieksime:

Ši svetainė naudoja slapukus.

Slapukai nodojami kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Sutinku
Nesutinku
skaityti daugiau