height: 1000px; style=

Šių prietaisų privalumas, kad nereikia investuoti pinigų į brangią priešgaisrinę įrangą. Nereikia vedžioti jokių laidų ar kitaip niokoti namų aplinkos. Tiesiog pritvirtinkite prietaisus, kur norite, pavyzdžiui: virtuvėje, svetainės, miegamojo ar vaikų kambaryje, garaže.
Kaip veikia?
Kodėl verta rinktis?
Kur naudoti?
Techniniai duomenys
Atsisiųsti
Detektoriui aptikus gaisro pavojų, detektorius perspėja apie pavojų garsiniu signalu, siekiančiu 85 dB, optiniu signalu (raudonos spalvos LED indikatorius).

-        Atitinka EN14604 normų reikalavimus

-        Optinis dūminis gaisrinis jutiklis

-        Lengvai ir greitai montuojamas

-        Visi tvirtinimo elementai

-        Mažos energijos sąnaudos

-        Testavimo mygtukas

-        85 dB/3m sirena

-        2 metų garantija

Skirtas identifikuoti gaisrą ir užtikrinti maksimalų saugumą visose gyvenamose patalpose: virtuvėje, prieškambaryje, valgomajame ir pan. Detektorius turi TEST mygtuką, kuris leidžia pasitikrinti ar detektorius veikia ir ar neišsekusi baterija. Gaisro atveju jutiklis aktyvuoja  pavojaus signalą (85 dB/3m. sirena). Detektorius turi baterijos išsikrovimo perspėjamąjį signalą. Detektorius tvirtinamas dviem tvirtinimo elementais (parduodami kartu su prietaisu) prie pasirinktos vietos patalpoje, pvz. lubų.

Energijos šaltinis: 9V elementai (rekomenduojama naudoti 9V Ca-bn arba šarmines baterijas: GP 1604S, Gold Peak GP1604P, G6F22, Eveready 522, Duracell MN1604).

Srovė: 6-12 uA

Darbinė temperatūra: -10°C ~ +40°C

Signalo garsos galia: ≥85 dB/3m

Dydis: (skersmuo)101x34 mmDomina mūsų produkcija?

Parašykite mums, mes su Jumis susisieksime:

Ši svetainė naudoja slapukus.

Slapukai nodojami kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Sutinku
Nesutinku
skaityti daugiau