height: 1000px; style=

Gesintuvai su angliarūgštės užpildu rekomenduojami elektros gaisrams gesinti (kompiuterių, jungiklių, garso įrangos, įvairių mechanizmų gaisrams.) Gesinimo medžiaga pilnai išsisklaido ore ir nepalieka jokių pėdsakų. Šio tipo gesintuvai taip pat gali būti naudojami B klasės gaisrams, degiems skysčiams arba skystėjančioms medžiagoms (benzinui, naftos produktams, riebalams, lakams, dervai, vaškui, eteriui, alkoholiui ir kt.) gesinti. Rekomenduojama papildomai turėti vandens putų arba miltelinių gesintuvus, kurie užtikrintų apsaugą  nuo A klasės gaisrų.

Kaip veikia?
Kodėl verta rinktis?
Kur naudoti?
Techniniai duomenys
Atsisiųsti
Angliarūgštės gesintuvo (AG) gesinamojoje medžiagoje naudojamas anglies dioksidas (CO2), pereinantis iš skystos būsenos (balione) į dujinę (gesinant). Gesinimo medžiaga pilnai išsisklaido ore ir nepalieka jokių pėdsakų. Gesintuvai naudojami, kai aplinkos temperatūra ne žemesnė kaip -30°C ir ne aukštesnė kaip +60°C.
Angliarūgštės gesintuvu galima gesinti beveik visų klasių gaisrus, išskyrus C (degių dujų). Angliarūgštės gesintuvai neteršia aplinkos, tad puikiai tinka gesinti jautriems įrenginiams ar elektroninei aparatūrai.
Angliarūgštės gesintuvai (AG) skirti gesinti degias medžiagas, kurių degimui palaikyti būtinas deguonis, taip pat veikiančias elektros instaliacijas iki 1000 V, degius skysčius. Jais galima gesinti elektroninę įrangą, naudoti archyvuose, muziejuose ir kitose panašiose patalpose.

Gesintuvo modelis: Angliarūgštės gesintuvas 5 kg
Užpildo svoris (CO2): 5 kg
Bendras svoris:  13,85 kg 
Temperatūros ribos: -30°C /+60°C
Gesinimo medžiaga: CO2 dujos
Gesinimo efektyvumas: 70B
Veikimo trukmė: 21,97 sek.

Sertifikavimas: Atitikties sertifikatas Nr. GTC 100779
Pagaminta ir sertifikuota Lietuvoje.
Angliarūgštės gesintuvas 5 kg atitinka LST EN 3-7+A1:2007, LST EN 3-9:2007, LST EN 3-9:2007/AC:2007 ir LST EN 3-10:2010 privalomuosius reikalavimus.Domina mūsų produkcija?

Parašykite mums, mes su Jumis susisieksime:

Ši svetainė naudoja slapukus.

Slapukai nodojami kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Sutinku
Nesutinku
skaityti daugiau