height: 1000px; style=

ReinoldMax 750ml PREMIUM – tai patobulinta ankstesnės gesinimo priemonės versija, efektyvumu lenkianti savo ankstesnius pirmtakus.
 
Ši gesinimo priemonė yra itin efektyvi kovojant su A, B ir F klasės gaisrais, o tai pat tinkama gesinti elektros prietaisų sukeltus gaisrus iki 1000 V. 
 
Tai pažangių technologijų dėka sukurtas naujos kartos ekologiškas produktas skirtas apsaugai nuo prasidedančių gaisrų namų aplinkoje. 
Bandymai sėkmingai atlikti MPA Dresden (Vokietija) laboratorijoje. Žaliavų tiekėjai -  Europos gamintojai, atitinkantys ISO kokybės standartus. Priemonės galiojimo laikas 3 metai.
Kaip veikia?
Kodėl verta rinktis?
Kur naudoti?
Techniniai duomenys
Sertifikatas

Gaisrą sukelia trys faktoriai – degioji mežiaga, deguonis ir kaitra. Gaisras užgesinamas pašalinus nors vieną iš trijų komponentų, o efektyviausias būdas tai pasiekti - aerozolinė gesinimo priemonė ReinoldMax Premium. Šia vandens ir AFFF putų pagrindu gesinimo priemone greitai užgesinsite bet kokį gaisrą ankstyvojoje stadijoje dėka šaldančios AFFF putų plėvelės, mažinančios gaisro židinio temperatūrą bei sustabdančios pakartotinį įsidegimą.

Gesintuvo naudojimas:
1. Paspauskite raudoną svirtelę
2. Nukreipkite į ugnies židinį
3. Spausdami žalią svirtelę gesinkite ugnį

Gaisrą sukelia trys faktoriai – degioji medžiaga, deguonis ir kaitra, o gaisro padaryta žala smarkiai priklauso nuo to, kaip greitai imamasi priemonių jam gesinti. 
Ankstyvos stadijos gaisrams malšinti siūlome naudoti unikalią gesinimo priemonę ReinoldMax 750ml Premium. Tai efektyvus gesinimo produktas aerozolinėje pakuotėje, tinkantis gesinti dažniausiai pasitaikančius gaisrus. ReinoldMax 750 ml Premium veiklioji gesinimo medžiaga mažina gaisro židinio temperatūrą bei sukuria apsauginę putų plėvelę, kuri atskiria deguonį bei saugo nuo pakartotinį įsidegimo.
Tinka gesinti visų tipų gaisrams  namuose, sodo namelyje, pirtyje, biure, automobilyje ar iškylaujant. Galima gesinti net užsidegusius žmogaus drabužius, degančius riebalus ar elektros prietaisus iki 1000 V, laikantis saugaus iki 3-4, bet ne mažesnio nei 1 metro atstumo.
ReinoldMax 750 ml Premium savo efektyvumu prilygsta 1kg milteliniam gesintuvui (gesina 5A ir 21B ),  veikia net -10°C temperatūroje, tad siūlome kaip papildomą priešgaisrinę priemonę kiekvienam automobiliui.
 
Modelio pavadinimas: ReinoldMax 750 ml PREMIUM
Svoris (neto): 
750 g
Svoris (bruto): 
1000 g
Temperatūros ribos: 
-5ºC …+50ºC. 
Gaisro židiniai: 
5A ,21B, 5F, E
Veikimo trukmė: 
25 sekundės
Srovės ilgis: 
3-4 m
Matmenys (skersmuo x aukštis): 
74 x 263 mm
Gesinimo priemonė: 
šaldančios AFFF putos
Išstūmimo priemonė: 
azotas
Indo slėgis: 
25ºC t: 1.1 MPa
Indo sandara: 
Aluminio monoblokas, cilindro formos, vidinė pusė padengta antikorozine danga, o išorė gruntuota ir dažyta.
Naudojimo paskirtis: 
Naudojami namuose, biuruose, vasarnamiuose, iškylaujant, kaip papildoma gesinimo priemonė automobiliuose. Galima gesinti elektros įrenginius iki 1000 V. 
Dokumentacija: 

ReinoldMax 750 ml Premium testuotas MPA Dresden laboratorijoje pagal DIN SPEC 14411:2013-07, ataskaitos Nr. 20141348.

Sertifiktuotas Olandijoje, KIWA NCP.


 


Domina mūsų produkcija?

Parašykite mums, mes su Jumis susisieksime:

Ši svetainė naudoja slapukus.

Slapukai nodojami kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Sutinku
Nesutinku
skaityti daugiau