UAB „Merseta” dalyvavimas FIREX INTERNATIONAL London parodoje 2018-ais metais

Per 3 parodos dienas įmonės „MERSETA” stendą aplankė daugiau nei 500 lankytojų iš skirtingų Europos ir viso pasaulio šalių. Tarp užmegztų parodos kontaktų yra potencialių partnerių iš Jungtinių Arabų Emiratų, Škotijos, Taivanio, Izraelio, Kuveito, Egipto, Olandijos, Lenkijos ir kt. Susidomėjusiems buvo pristatyta gaminama produkcija, aptartos bendradarbiavimo galimybės, išdalinti produktų pavyzdžiai ir reklaminė medžiaga (bukletai, lankstinukai).

Parodos „FIREX International” metu ExCel London parodų centre vyko dar penkios specializuotos parodos: „IFSEC INTERNATIONAL”, „FACILITIES SHOW”, SAFETY& HEALTH EXPO”, FIELD SERVICE MANAGEMENT EXPO”, „PROFESSIONAL CLOTHING SHOW”. Jų metu 165 kompanijų – dalyvių iš 29 skirtingų pasaulio šalių pristatė virš 10’000 produktų ir paslaugų, susijusių su sauga ir jos įdiegimu bei valdymu pramoninėje, paslaugų ir gamybinėse srityse. Kaip nurodo parodos organizatoriai, FIREX International lankytojų skaičius viršijo 18 000, kurių didžioji dalis savo sričių profesionalai ieškantys verslo galimybių.

Projektas finansuojamas pasinaudojus LR Ūkio ministerijos administruojama priemone „Naujos galimybės“ iš Europos Sąjungos paramos fondų.