height: 1000px; style=

Patarimai ir naudinga informacija

< Atgal

Rekomendacijos saugiam židinio naudojimui

0-oerhudsonelectric-oer-hudson-electric-fireplace-v5000-1024-1024-d8b2e8493165052f2cc726abfe751d2c.jpg 1. REGULIARIAI VALYKITE ŽIDINIO VIDŲ, ŽARSTEKLIUS IR KAMINĄ. Pasirūpinkite, kad židinyje nebūtų per daug pelenų, nes tai gali įtakoti daugiau skleidžiamų dūmų į aplinką. Taip pat rekomenduojama kasmet profesionaliai išvalyti kaminą. Prižiūrėkite ir židiniui naudojamus įrankius.
2. PRIEŠ KURDAMI UGNĮ ĮSITIKINKITE, KAD SKLENDĖ ATIDARYTA. Būtinai patikrinkite sklendės padėtį, kad išvengtumėte dūmų patekimo į kambarį. Neuždarykite jos per anksti, kol ugnis dar gerai neįsižiebė. 
3. KŪRENIMUI NAUDOKITE TIK GERAI IŠDŽIOVINTAS MALKAS. Drėgna arba dar žalia mediena gali sukleti daug dūmų ir įtakoti suodžių kaupimąsi. Atsakingai naudokite degius skysčius. 
4. PASIRŪPINKITE ŠVARIA APLINKA ALPINK ŽIDINĮ. Rekomenduojama nedegi grindų danga po židiniu, taip pat arti neturėtų būti jokių degių medžiagų - kilimų, baldų, malkų.
5. NEPALIKITE ŽIDINIO BE PRIEŽIŪROS. Jaukiais vakarais kūrenant ugnį, nepalikite jos be priežiūros, kol ungis visiškai neužgęso nepalikite patalpų. Informuokite namuose esančius žmones apie užkurtą ugnį.
6. NAUDOKITE PRIEŠGAISRINĘ ĮRANGĄ. Kaip ir visuose namuose, taip ir patalpoje kurioje įrengtas židinys privalo būti veikiantis dūmų detektorius. Nepamirškite jo reguliariai tikrinti, pakeisti bateriją. Gerai matomoje vietoje rekomenduojama laikyti gesinimo priemonę. Naudokite tik geležinius, specialiai židiniui skirtus įrankius.

Ši svetainė naudoja slapukus.

Slapukai nodojami kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Sutinku
Nesutinku
skaityti daugiau