height: 1000px; style=

2016

< Atgal

UAB "Merseta" dalyvavimas parodose 2017-ais metais

EU zenklas-ba32562f7aa090937b63ec73397057a6.jpg

UAB „Merseta" tęsia dalyvavimo tarptautinėse parodose ciklą ir 2017-aisiais metais savo gaminius pristatė dvejose parodose: saugos prekių parodoje „A+A“ Dusseldorf Vokietijoje bei „PLMA's WORLD of Private label" Nyderlandų sostinėje Amsterdame. Dusseldorfe vykusioje parodoje įmonė dalyvavo pirmą kartą ir neliko nepastebėta.  

Mūsų stende apsilankė kompanijų atstovai iš 35-ių pasaulio šalių, tokių kaip D.Britanija, Airija, Vokietija, Prancūzija, Portugalija,  Švedija, Suomija, Italija, Čekija, Graikija, Turkija, Jungtinių Arabų Emiratai, Kataras, Singapūras, P. Korėja, Indija, Meksika, Peru, Australija ir kt. Organizatorių duomenimis iš viso parodoje savo prekes ir paslaugas pristatė 1930 kompanijų iš 63-ų skirtingų pasaulio šalių, parodą aplankė daugiau kaip 67 000 lankytojų, kurių didžioji dauguma savo sričių profesionalai ieškantys verslo galimybių.

Projektas finansuojamas pasinaudojus LR Ūkio ministerijos administruojama priemone „Naujos galimybės“ iš Europos Sąjungos paramos fondų.

Ši svetainė naudoja slapukus.

Slapukai nodojami kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Sutinku
Nesutinku
skaityti daugiau