height: 1000px; style=

2014

< Atgal

Rinkis prekę lietuvišką 2014

Diplomas-a1449a2de2558606adc6cc7bebe40d03.jpg
UAB „Merseta“ dalyvavo Spalio 10-12 dienomis Kauno Žalgirio arenoje (K. Mindaugo pr. 50) jau šeštą kartą vykusioje parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2014“.
   
Šiame renginyje savo prekes  reprezentavo 100 kompanijų iš Lietuvos. Mūsų įmonė parodoje pirmą kartą pristatė savo atnaujintą gesinimo priemonės ReinoldMax dizainą. Taip pat parodos lankytojai galėjo susipažinti su kitomis įmonės naujienomis – dviejų tipų šiuolaikiškais dūmų detektoriais. Malonu pažymėti, kad įmonės produkcija kėlė didelį parodos dalyvių bei svečių susidomėjimą, o ryškiaspalvis Reinoldmax stendas renginio organizatorių buvo pripažintas kaip vienas originaliausių visoje parodoje. Gesinimo priemonė ReinoldMAX 500 ml buvo įvertinta parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2014“ diplomu. Įmonė savo sukauptą patirtį ir naujas idėjas jau planuoja realizuoti sekančiose tarptautinėse parodose, vyksiančiose Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje ir kt. šalyse.

Ši svetainė naudoja slapukus.

Slapukai nodojami kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Sutinku
Nesutinku
skaityti daugiau